Shporta juaj

Boshatis shportën

Për porosi telefononi 04 451 44 03
kosmodisk

Për porosi telefononi

04 451 44 03

Regjistrohu

Per ofertat me te mira

Vendosni adresën tuaj të email-it për të marrë buletinin informativ për KOSMODISK

Dergo

Mbrojtja e Markes

Mbrojtja e Markes


KUJDES! Me blerjen e produktit origjinal KOSMODISK® ju perfitoni 100% garanci mbi cilesine dhe sigurine e produktit. Per tu siguruar qe po merni nje KOSMODISK® origjinal, blini vetem ne dyqanet e shitjes te autorizuar, ne faqen e internetit www.kosmodisk.al ose telefononi direkt ne numrat e telefonit. Kini parasysh qe garancia nuk vlen nese produkti nuk eshte origjinal. Nese ju mendoni qe keni pare produkte fallco KOSMODISK® ju lutem na kontaktoni ne adresen tone te e-mailit info@kosmodisk.al Lexoni me teper

Lexo më shumë


© 2010, Studio Moderna Albania | Kontaktoni me ne | Rreth nesh | Ruajtja e fshetësisë | KOSMODISK International

Adresa: Rr: Sami Frashëri, Përballë Drejtorisë Rajonale të Policisë, Kulla 'METROPOL' Kati 1, Telefon/FAX: +355(04) 44 51 44 03.


Copyright © 2010, Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Studio Moderna Albania